TERMINARZ TRENINGÓW KARATE 

 

MIEJSCE

GRUPA WIEKOWA

TRENINGI

TRENER -KONTAKT

DOJO ŚW. MICHAŁA 50 POZNAŃ

1.

ŚWIĘTEGO MICHAŁA 50 POZNAŃ

4-5 LAT (GRUPA NABOROWA)

WTOREK/CZWARTEK 15:40-16:20

MACIEJ DRĄŻEWSKI – 505-875-735

2.

ŚWIĘTEGO MICHAŁA 50 POZNAŃ

6-9 LAT (GRUPA NABOROWA)

WTOREK/CZWARTEK 16:20-17:15

MACIEJ DRĄŻEWSKI – 505-875-735

3.

ŚWIĘTEGO MICHAŁA 50 POZNAŃ

GRUPA ZAWODNICZA – MŁODSZA DO 14 ROKU ŻYCIA

WTOREK/CZWARTEK/PIĄTEK 17:15-18:30

MACIEJ DRĄŻEWSKI – 505-875-735

ŁUKASZ KUZEMKO 785-082-777

4.

ŚWIĘTEGO MICHAŁA 50 POZNAŃ

GRUPA ZAWODNICZA – POWYŻEJ 14 ROKU ŻYCIA

PONIEDZIAŁEK 19:00-20:00

WTOREK/ŚRODA/PIĄTEK 18:30-20:00

ŁUKASZ KUZEMKO 785-082-777

MACIEJ DRĄŻEWSKI – 505-875-735

POZNAŃ - RATAJE

5.

OSIEDLE JAGIELOŃSKIE 128 POZNAŃ (SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. SZARYCH SZEREGÓW)

6-9 LAT (GRUPA NABOROWA KARATE)

WTOREK/CZWARTEK 16:00-16:50

KRYSTIAN PATALAS 721-365-025

6.

OSIEDLE JAGIELOŃSKIE 128 POZNAŃ (SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. SZARYCH SZEREGÓW)

6-9 LAT (GRUPA NABOROWA BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU)

WTOREK/CZWARTEK 16:50-17:40

KRYSTIAN PATALAS 721-365-025

7.

OSIEDLE JAGIELOŃSKIE 128 POZNAŃ (SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. SZARYCH SZEREGÓW)

GRUPA KARATE NABOROWA TYLKO DLA DOROSŁYCH

PONIEDZIAŁEK/PIĄTEK 20:30-21:30

MACIEJ DRĄŻEWSKI 505-875-735

 

POZNAŃ- UMULTOWO

8.

UMULTOWSKA 114 POZNAŃ (SZKOŁA PODSTAWOWA 93)

GRUPA KARATE (NABOROWA)

PONIEDZIAŁEK/PIĄTEK 12:30 – 13:30

MACIEJ DRĄŻEWSKI 505875735 PIOTR KOBIELA 693-076-914

SZCZODRZYKOWO

9.

SZCZODRZYKOWO (SZKOŁA PODSTAWOWA)

GRUPA KARATE (NABOROWA)

ŚRODA/PIĄTEK 15:20 -16:20

JAKUB GÓRECKI 721-825-971

KAMIONKI

10.

KAMIONKI MIECZEWSKA 36 (SZKOŁA PODSTAWOWA)

GRUPA 4-6 LAT

ŚRODA/PIĄTEK 16:30-17:10

MACIEJ DRĄŻEWSKI 505-875-735

11.

KAMIONKI MIECZEWSKA 36 (SZKOŁA PODSTAWOWA)

GRUPA 7-10 LAT

ŚRODA/PIĄTEK 17:10-18:00

MACIEJ DRĄŻEWSKI 505-875-735

PACZKOWO

12.

PACZKOWO SZKOLNA 16 (SZKOŁA PODSTAWOWA)

GRUPA 5-8 LAT

WTORKI/CZWARTKI 17:00-17:45

PIOTR KOBIELA 693-076-914

13.

PACZKOWO SZKOLNA 16 (SZKOŁA PODSTAWOWA)

GRUPA POWYŻEJ 9 ROKU ŻYCIA

WTORKI/CZWARTKI 19:45-20:45

PIOTR KOBIELA 693-076-914

KOBYLNICA

14.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W KOBYLNICY

GRUPA 6-9 LAT

WTORKI/CZWARTKI

18:30-19:30

BARTOSZ KUZEMKO 883-354-040

MIKOŁAJ JUNIKOWSKI 506-365-610

15.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W KOBYLNICY

GRUPA 10-13 LAT

WTORKI/CZWARTKI

19:30-20:30

BARTOSZ KUZEMKO 883-354-040

MIKOŁAJ JUNIKOWSKI 506-365-610

KOSTRZYN WIELKOPOLSKI

16.

WRZESIŃSKA 1B (EDULANDIA) KOSTRZYN

GRUPA KARATE NABOROWA

PIĄTKI 17:00-17:45

JAKUB PIETRUCHA

531-184-666

SIEKIERKI WIELKIE

17.

SZKOŁA PODSTAWOWA W SIEKIERKACH WIELKICH

GRUPA KARATE NABOROWA

CZWARTKI 18:00-19:00

ŁUKASZ KUZEMKO

785-082-777

CZERWONAK

18.

SEKCJA W PRZYGOTOWANIU

KONTAKT 785-082-777

PODOLANY/SUCHY LAS

19.

SEKCJA W PRZYGOTOWANIU

KONTAKT 785-082-777